Tým

Míchaela Canbulat
Míchaela Canbulat
Turecko je mým druhým domovem a je to místo, kde se člověk může zastavit a vychutnat si atmosféru orientu. Co jsem si v Turecku opravdu zamilovala je jídlo. I když jsem teď zase zpět doma v České republice, z naší kuchyně se i nadále line vůně lilku, jogurtové polévky a sütlače.

Jsem lektorka tureckého jazyka na volné noze, blogerka na www.turectina.com a máma dvou krásných synů. S mojí malou česko-tureckou rodinou žijeme v Praze. Ve volném čase mě nejčastěji najdete s knížkou v ruce.
Velice mě těší, že díky našemu novému projektu Moje malé Turecko mám možnost předat moji lásku k Turecku i dalším lidem.

Přidejte se k nám! Moc se na vás na všechny těším!

Spojte se s námi
Barbora Aydin
Barbora Aydin
Co se mi vybaví, když se řekne Turecko? Překřikávající se trhovci, kteří se vás snaží nalákat na své zboží, výtečná kuchyně na každém rohu nebo moje tchýně, která dělá tu nejlepší rýži a yaprak sarma na světě.
Pracuji jako copywriterka a korektorka na volné noze, více info najdete na www.barbora-aydin.cz a s láskou se starám o dceru Meryem a manžela Ercana. Možná, že už nás znáte taky z blogu Život s Turkem A když už toho mám fakt hodně, tak si ráda sednu, vezmu do ruky knížku a čtu, fotím nebo si jdu zaplavat.
S tureckou kuchyní to sice nebyla láska na první pohled, ale když jsme se setkaly podruhé, bylo jasno, rozhodly jsme se spolu strávit zbytek života. Osvětu jsem šířila pomocí Kalendáře tureckých receptů, který jsme s kamarádkou vydávaly tři roky po sobě. A protože je čas posunout se dál, jsou tu kurzy. Tak startujte létající koberce, moc ráda vás na nich uvidím!
Spojte se s námi

SPOJTE SE S NÁMI